درباره شرکت تام تابان

شرکت مهندسین مشاور فن آوران تام تابان (3T)

درباره شرکت تام تابان

با توجه به حرکت رو به رشد سازمان های ایرانی، تغییرات سریع محیط و تکنولوژی و افزایش رقابت در سطح ملی و بین المللی در سال های اخیر، نیاز این سازمان ها به توانمند سازی علمی و عملی پرسنل بیش از پیش افزایش یافته است. سازمان ها به دنبال آموزش هایی هستند که در آن ها، کارشناسانشان علاوه بر دریافت و درک مفاهیم بصورت تئوری ، بتوانند مطالب را به صورت کاملاً کاربردی فرا گیرند تا این آموخته ها را جهت بهبود عملکرد و در نتیجه پیشرفت سازمان متبوع خود به اجرا گذارند.

علاوه بر آن علاقه مندان و فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته های فنی نیز جهت بالا بردن شایستگی ها و توانمندی های شخصی جهت حضور قوی تر و با کیفیت تر در صنعت، نیاز به آموزش پذیری را در خود احساس می کنند. بدیهی است رسالت واحد خدمات دهنده آموزشی در ارائه قوی، با کیفیت و با امکانات و تجهیزات مناسب و به وسیله اساتید و مدرسین خوشنام، متعهد و با تجربه مفید آموزشی می باشد.

درباره شرکت فن آوران تام تابان

بیانیه ماموریت شرکت فن آوران تام تابان

شرکت مهندسین مشاور فن آوران تام تابان (3T) ارائه دهنده خدمات بازرسی فنی، آزمونهای غیر مخرب پیشرفته (Advance NDT) و آموزش دوره های تخصصی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، کشتی سازی، سیمان، راه سازی و ساختمان در کشور ایران بوده و با هدف برطرف کردن نیاز کشور و ارزش آفرینی برای شرکت های ذینفع با ارائه نوآوری و خدمات با کیفیت بر پایه افراد دارای صلاحیت و مطرح صنعت بازرسی، جوش و برش آماده همکاری می باشد.

چشم انداز

در زمینه خدمات بازرسی و مهندسی جزو شرکت های برتر و پیشرو کشور بوده و در زمینه آموزش نام تام تابان مترادف با کیفیت برتر آموزش تخصصی باشد و در نهایت تبدیل به یک برند آموزشی گردد.

درباره کادر مدیریت فن آوران تام تابان

در بخش زیر می توانید درباره  کادر مدیریت شرکت فن آوران تام تابان و اطلاعات ارتباطی مطالعه نمایید

نمودار سازمانی شرکت فن آوران تام تابان

در بخش زیر می توانید درباره کادر مدیریت شرکت فن آوران تام تابان مطالعه نمایید

about

درباره تاییدیه های شرکت فن آوران تام تابان

در بخش زیر می توانید تاییدیه های شرکت فن آوران تام تابان مشاهده و بررسی نمایید