آکادمی آموزشی آریا اس جی اس تام تابان

درباره آکادمی تام تابان

با توجه به حرکت رو به رشد سازمان های ایرانی، تغییرات سریع محیط و تکنولوژی و افزایش رقابت در سطح ملی و بین المللی در سال های اخیر، نیاز این سازمان ها به توانمند سازی علمی و عملی پرسنل بیش از پیش افزایش یافته است. سازمان ها به دنبال دوره هایی هستند که در آن ها، پرسنلشان علاوه بر دریافت و درک مفاهیم بصورت تئوری، بتوانند مطالب را به صورت کاملاً کاربردی فرا گیرند تا این آموخته ها را جهت بهبود عملکرد و در نتیجه پیشرفت سازمان متبوع خود به اجرا گذارند.

علاوه بر آن علاقه مندان و فارغ التحصیلان مقاطع مختلف رشته های فنی نیز جهت بالا بردن شایستگی ها و توانمندی های شخصی جهت حضور قوی تر و با کیفیت تر در صنعت، نیاز به آموزش پذیری را در خود احساس می کنند. بدیهی است رسالت واحد خدمات دهنده آموزشی در ارائه قوی، با کیفیت و با امکانات و تجهیزات مناسب و به وسیله اساتید و مدرسین خوشنام، متعهد و با تجربه مفید آموزشی می باشد.

آکادمی آموزشی تام تابان

دوره های آموزشی

مشاهده دوره های آکامی تام تابان

دوره های آموزشی

جهت مشاهده دوره های آموزشی برروی لینک زیر کلیک نمایید
مشاهده دوره ها

بررسی گواهی نامه

سامانه استعلام گواهی نامه

بررسی گواهی نامه

جهت بررسی استعلام دکمه زیر کلیک نمایید
استعلام گواهی نامه

مطالب کمک آموزشی و فنی

مجله فن آوران تام تابان

مطالب کمک آموزشی و فنی

جهت مطالعه برروی دکمه زیر کلیک نمایید
مطالعه مطالب

آموزش چیست؟

آموزش در واقع یکپارچه سازی منابع انسانی و تکنولوژی است. بهنگام انتقال تکنولوژی بایستی در نظر گرفت که چگونه اطلاعات، قوانین و دستورالعمل ها در ذهن کارآموز ترجمه و جا بیافتد. این امر توسط ارائه اصول پایه تئوری و عملی مطابق با محتوی برنامه آموزشی به طریقی که به سادگی هم قابل فهم باشد اتفاق می افتد و همزمان کارآموز نیز بایستی توانایی هماهنگ کردن خود با مطالب را داشته باشد. یکی از اصول بهتر یادگیری اینست که افراد بتوانند تجربیات خود را با آنچه که فرا می گیرند مرتبط سازند. بنابراین دوره عملی حین . کار در دوره های حرفه ای بسیار با اهمیت و مفید است. سیستم 3T در جوش و آزمون های غیر مخرب NDT به گونه ای طراحی گردیده که تئوری با آموزش عملی حین کار آمیخته باشد.

عبارتند از:

توانمند سازی و تایید صلاحیت پرسنل یک پروسه استاندارد می باشد. تمامی استانداردهای ملی و بین المللی جزئیات و برنامه آموزشی و متدهای تایید صلاحیت را ارائه می دهند. مطابق این استانداردها شخصی که واجد شرایط برای اخذ گواهینامه در آزمون های غیر مخرب NDT می باشد، می بایست اطلاعات علمی و تجربه عملی کافی به منظور حصول اطمینان از اینکه اصول پایه ای هر فرایند را فراگرفته دارا باشد.

عبارتند از:

اعتقاد راسخ ما به سیستم کیفیت (کیفیت آموزشی) باعث می گردد که آکادمی 3T بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه آموزش و صدور گواهینامه های بازرسی و NDT در ایران محسوب گردد. آکادمی برنامه ای مدون و دوره ای برای اجرا و برگزاری دوره های NDT سطح 1و2 مطابق استانداردهای مربوطه تهیه نموده است. طراحی دوره متناسب با خواسته ها و نیازهای کارفرما ها جهت اجرای دوره ها نیز از دیگر قابلیت های ما می باشد.

اعتقاد ما اینست که برای پیشرفت سازمان ها تربیت نیروهای متخصص ماهر برای افزایش راندمان و بهره وری الزامی می باشد. برای رسیدن به حداکثر کیفیت اجرا، کاهش شکایات و پایین آوردن هزینه های تولید، با افراد داخل سازمان آموزش دیده و تایید صلاحیت گردید، امکان رسیدن به این مهم میسر می باشد. به همین جهت برای نیل به این هدف ما از مدرسین تایید صلاحیت گشته و همچنین با سابقه کاری بالا استفاده می نماییم. اساتید ما با مدارک معتبر مهندسی بین المللی جوش از IIW و سطح III از ASNT امریکا می باشند.